Шайба Ф33 DIN 125 плоска нержавіюча
Плоска нержавіюча шайба Ф33 DIN 125 зі сталі А2 є одним із найпоширеніших способів збільшити площу дотику з поверхнею та продовжити строк служби кріпильного з’єднання.
Дане кріплення підкладається під гайки, голівки болтів і гвинтів, а також між стінками поверхонь, щоб зменшити силу тиску на деталі та захистити з’єднання від деформації.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М33 |
34 |
60 |
4 |
Купити нержавіючі шайби в Україні можна на сайті компанії «Зевс». Це просто та зручно, тому що:
- Практично все кріплення, представлене на сайті, є в наявності, тому ви зможете отримати потрібне замовлення без затримок.
- Фахівці проводять детальне консультування клієнтів.
- Доступна ціна на шайби DIN 125 при оптовому замовленні стає ще нижчою!
- Доставка по країні в будь-яке місто та населений пункт!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Товщина шайби | 4 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 24,47 ₴




