Шайба Ф36 DIN 125 плоска нержавіюча
Шайба Ф36 DIN 125 нержавіюча називається плоскою через особливості конструкції. Ми пропонуємо купити металовиріб даного стандарту, що має прямокутний переріз без фаски.
Якщо вам потрібне кріплення іншого виконання, зі скосом, ви можете звернутися до наших консультантів. Шайба має високу стійкість до корозії, оскільки виготовляється зі сталі А2.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М36 |
37 |
66 |
5 |
Купити нержавіючі шайби в Україні можна на сайті компанії «Зевс». Це просто та зручно, тому що:
- Практично все кріплення, представлене на сайті, є в наявності, тому ви зможете отримати потрібне замовлення без затримок.
- Фахівці проводять детальне консультування клієнтів.
- Доступна ціна на шайби DIN 125 при оптовому замовленні стає ще нижчою!
- Доставка по країні в будь-яке місто та населений пункт!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 66 мм |
| Товщина шайби | 5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 25,90 ₴




