Шайба Ф3 DIN 125 плоска нержавіюча
Плоска нержавіюча шайба Ф3 DIN 125 має вітчизняний аналог, за яким її також можуть виготовляти – ГОСТ 11371-78. Відповідно до регламентів елемент може бути виготовлений у типі А або В – без фаски або з нею відповідно. У нас ви можете замовити нержавіючу шайбу будь-якого з типів, виготовлену з нержавіючої сталі А4 – «молібденки».
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М3 |
3,2 |
7 |
0,5 |
Купити шайбу DIN 125 з нержавійки можна на сайті компанії «Зевс». У нас ви можете замовити цей та інші металовироби з аустенітної сталі А4, а також з інших матеріалів, що повністю відповідають умовам експлуатації.
Компанія «Зевс» пропонує великий асортимент кріплення за вигідною вартістю та можливість отримання знижки при замовленні шайб оптом. Доставка здійснюється по всій Україні в узгоджені строки. Якщо у вас виникнуть труднощі під час вибору товару або оформлення замовлення, ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 3.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 7 мм |
| Товщина шайби | 0.5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
- Ціна: від 0,13 ₴




