Шайба Ф5 DIN 125 плоска нержавіюча
Нержавіючу шайбу Ф5 DIN 125 зі сталі А4 використовують у тих випадках, коли конструкція працює під впливом агресивних речовин. Такі металовироби здатні витримувати постійне перебування в лужному або кислотному середовищі при значних перепадах температур. У нас ви можете замовити плоску шайбу DIN 125 з нержавіючої сталі А4.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М5 |
5,3 |
10 |
1 |
Купити шайбу DIN 125 з нержавійки можна на сайті компанії «Зевс». У нас ви можете замовити цей та інші металовироби з аустенітної сталі А4, а також з інших матеріалів, що повністю відповідають умовам експлуатації.
Компанія «Зевс» пропонує великий асортимент кріплення за вигідною вартістю та можливість отримання знижки при замовленні шайб оптом. Доставка здійснюється по всій Україні в узгоджені строки. Якщо у вас виникнуть труднощі під час вибору товару або оформлення замовлення, ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 5.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 10 мм |
| Товщина шайби | 1 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
- Ціна: від 0,26 ₴




