Шайба Ф6 DIN 125 плоска нержавіюча
Установка плоскої шайби Ф6 DIN 125 або її вітчизняного аналога за ГОСТ 11371-78 в агресивне середовище повинна супроводжуватися правильним вибором матеріалу для виготовлення даного елемента.
Деталь, створена зі сталі А4, має високу стійкість до корозії, що виникає внаслідок впливу кислот або лугів різного походження. Конструкційно кріплення просте: воно являє собою плоске кільце з внутрішнім отвором під стрижневий металовиріб.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М6 |
6,4 |
12 |
1,6 |
Купити шайбу DIN 125 з нержавійки можна на сайті компанії «Зевс». У нас ви можете замовити цей та інші металовироби з аустенітної сталі А4, а також з інших матеріалів, що повністю відповідають умовам експлуатації.
Компанія «Зевс» пропонує великий асортимент кріплення за вигідною вартістю та можливість отримання знижки при замовленні шайб оптом. Доставка здійснюється по всій Україні в узгоджені строки. Якщо у вас виникнуть труднощі під час вибору товару або оформлення замовлення, ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 6.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 12 мм |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
- Ціна: від 0,53 ₴




