Шайба Ф7 DIN 125 плоска нержавіюча
Шайба Ф7 DIN 125 являє собою плоске кільце з прямокутним перерізом. Відповідно до даного стандарту або його аналога ГОСТ 11371-78 кріплення виготовляють без фаски. Виріб використовується для запобігання продавлюванню поверхонь і часто поєднується з болтами, гвинтами та шпильками.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М7 |
7,4 |
14 |
1,6 |
Купити шайбу DIN 125 з нержавійки можна на сайті компанії «Зевс». У нас ви можете замовити цей та інші металовироби з аустенітної сталі А4, а також з інших матеріалів, що повністю відповідають умовам експлуатації.
Компанія «Зевс» пропонує великий асортимент кріплення за вигідною вартістю та можливість отримання знижки при замовленні шайб оптом. Доставка здійснюється по всій Україні в узгоджені строки. Якщо у вас виникнуть труднощі під час вибору товару або оформлення замовлення, ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 7.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 14 мм |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
- Ціна: від 0,95 ₴




