Шайба Ф10 DIN 125 плоска нержавіюча
Проста в експлуатації та зручна для багаторазового використання плоска нержавіюча шайба Ф10 DIN 125 запобігає продавлюванню поверхні при формуванні стрижневе з'єднання.
Для того щоб кріплення могло працювати та в несприятливих умовах – під впливом лугів, кислот, перепадів температур, – його виготовляють з аустенітної сталі А4, легованої молібденом.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М10 |
10,5 |
20 |
2 |
Купити шайбу DIN 125 з нержавійки можна на сайті компанії «Зевс». У нас ви можете замовити цей та інші металовироби з аустенітної сталі А4, а також з інших матеріалів, що повністю відповідають умовам експлуатації.
Компанія «Зевс» пропонує великий асортимент кріплення за вигідною вартістю та можливість отримання знижки при замовленні шайб оптом. Доставка здійснюється по всій Україні в узгоджені строки. Якщо у вас виникнуть труднощі під час вибору товару або оформлення замовлення, ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 10.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |
| Товщина шайби | 2 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
- Ціна: від 1,82 ₴




