Шайба Ф20 DIN 125 плоска нержавіюча
Нержавіюча плоска шайба Ф20 DIN 125, яку в Україні також можна придбати на підставі аналога ГОСТ 11371-78, використовується в більшості виробничих і будівельних робіт.
Металовиріб широко затребуваний завдяки своїй лаконічній конструкції, тривалому строку служби та відносно невисокій вартості. Ціна на шайби формується виходячи з обраного матеріалу виготовлення, у такому випадку це сталь А4.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М20 |
21 |
37 |
3 |
Купити шайбу DIN 125 з нержавійки можна на сайті компанії «Зевс». У нас ви можете замовити цей та інші металовироби з аустенітної сталі А4, а також з інших матеріалів, що повністю відповідають умовам експлуатації.
Компанія «Зевс» пропонує великий асортимент кріплення за вигідною вартістю та можливість отримання знижки при замовленні шайб оптом. Доставка здійснюється по всій Україні в узгоджені строки. Якщо у вас виникнуть труднощі при виборі товару або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 37 мм |
| Товщина шайби | 3 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
- Ціна: від 10,39 ₴




