Шайба Ф27 DIN 125 плоска нержавіюча
Шайба Ф27 DIN 125 іменується плоскою через особливо лаконічну форму. Якщо виготовлення елемента здійснюється з аустенітної сталі А4 або її вітчизняних аналогів (03Х17Н14М2, 03Х17Н14М3), то металовиріб набуває властивостей нержавіючого кріплення і може бути використаний в агресивному середовищі. До складу даного металу входить легувальний елемент – молібден, який не дає виробу окиснюватися під дією агресивних речовин.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М27 |
28 |
50 |
4 |
Купити шайбу DIN 125 з нержавійки можна на сайті компанії «Зевс». У нас ви можете замовити цей та інші металовироби з аустенітної сталі А4, а також з інших матеріалів, що повністю відповідають умовам експлуатації.
Компанія «Зевс» пропонує великий асортимент кріплення за вигідною вартістю та можливість отримання знижки при замовленні шайб оптом. Доставка здійснюється по всій Україні в узгоджені строки. Якщо у вас виникнуть труднощі при виборі товару або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Товщина шайби | 4 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
- Ціна: від 25,39 ₴




