Шайба Ф30 DIN 125 плоска нержавіюча
Шайба Ф30 DIN 125 іменується плоскою. Її форма нагадує кільце з прямокутним перерізом невеликої висоти.
Кріплення, що виготовляється зі сталі А4 («молібденки»), належить до нержавіючого та може витримувати роботу при контакті з агресивними речовинами, у тому числі з кислотою або лугом.
Головне завдання підкладної шайби – це захист з’єднання від продавлювання. Для цих цілей плоска нержавіюча шайба ГОСТ 11371-78 підходить якнайкраще.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М30 |
31 |
56 |
4 |
Купити шайбу DIN 125 з нержавійки можна на сайті компанії «Зевс». У нас ви можете замовити цей та інші металовироби з аустенітної сталі А4, а також з інших матеріалів, що повністю відповідають умовам експлуатації.
Компанія «Зевс» пропонує великий асортимент кріплення за вигідною вартістю та можливість отримання знижки при замовленні шайб оптом. Доставка здійснюється по всій Україні в узгоджені строки. Якщо у вас виникнуть труднощі при виборі товару або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 31 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Товщина шайби | 4 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
| Сумісність з моделлю | M30 |
- Ціна: від 32,04 ₴




