Шайба Ф33 DIN 125 плоска нержавіюча
Шайба Ф33 DIN 125 нержавіюча називається плоскою через особливості своєї конструкції. Металовиріб являє собою звичайне кільце певної товщини, без обрамлення фасок та інших відмінних ознак.
Поперечний переріз виробу – прямокутний. Елемент лаконічний, має невелику вагу та є абсолютно невибагливим у використанні.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М33 |
34 |
60 |
5 |
Купити шайбу DIN 125 з нержавійки можна на сайті компанії «Зевс». У нас ви можете замовити цей та інші металовироби з аустенітної сталі А4, а також з інших матеріалів, що повністю відповідають умовам експлуатації.
Компанія «Зевс» пропонує великий асортимент кріплення за вигідною вартістю та можливість отримання знижки при замовленні шайб оптом. Доставка здійснюється по всій Україні в узгоджені строки. Якщо у вас виникнуть труднощі при виборі товару або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Товщина шайби | 5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
- Ціна: від 42,57 ₴




