Шайба Ф2 ГОСТ 11371-78 плоска нержавіюча
Плоска нержавіюча шайба Ф2 ГОСТ 11371-78 має європейський аналог стандарту DIN 125, відповідно до якого може виготовлятися у двох виконаннях. Таке кріплення застосовують разом із гвинтами, болтами та іншими з’єднувальними деталями відповідного типорозміру.
Ми пропонуємо вам замовити шайби типу 1, що мають прямокутний переріз і відрізняються відсутністю фаски на зовнішній кромці. Шайба з нержавійки А2 та аналогів цього матеріалу може бути встановлена у вологе середовище як елемент, що розподіляє навантаження.
Конструкція шайби ГОСТ 11371-78

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М2 |
2,2 |
5 |
0,3 |
Завод «Зевс» пропонує вам замовити будь-яке потрібне кріплення за вигідною ціною з можливістю отримання додаткової знижки при оформленні оптової покупки.
У нас ви зможете придбати плоскі шайби ГОСТ 11371-78 зі сталі А2, а також з інших матеріалів (вуглецевої, легованої сталі, А4, латуні) з доставкою по всій країні у найкоротші строки. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Чекаємо на ваші дзвінки!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 2.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 5 мм |
| Товщина шайби | 0.3 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 0,10 ₴




