Шайба Ф2.5 ГОСТ 11371-78 плоска нержавіюча
Шайба Ф2.5 ГОСТ 11371-78 називається плоскою через свою основну конструкційну особливість: форма металовиробу – плескате коло з отвором посередині для встановлення на стрижневе кріплення.
Виріб виготовляється з нержавійки для використання у вологому середовищі, при великих температурних перепадах і в умовах постійного контакту з неагресивною рідиною, де важливо рівномірно розподілити навантаження у з’єднанні.
Конструкція шайби ГОСТ 11371-78

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М2.5 |
2,7 |
6 |
0,5 |
Завод «Зевс» пропонує вам замовити будь-яке потрібне кріплення за вигідною ціною і з можливістю отримання додаткової знижки при оформленні оптової покупки.
У нас ви зможете придбати плоскі шайби ГОСТ 11371-78 зі сталі А2, а також з інших матеріалів (вуглецевої, легованої сталі, А4, латуні) з доставкою по всій країні у найкоротші строки. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 2.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
| Товщина шайби | 0.5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 0,11 ₴




