Шайба Ф5 ГОСТ 11371-78 плоска нержавіюча
Плоска нержавіюча шайба Ф5 ГОСТ 11371-78 використовується для комплектації вузлів, що піддаються болтовому, гвинтовому або іншому виду з’єднання.
Завдяки використанню цього елемента здійснюється більш рівномірний розподіл навантаження на поверхню і вирівнювання цього зусилля, за рахунок чого відбувається захист поверхні від продавлювання та утворення тріщин.
Конструкція шайби ГОСТ 11371-78

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М5 |
5,3 |
10 |
1 |
Завод «Зевс» пропонує вам замовити будь-яке потрібне кріплення за вигідною ціною і з можливістю отримання додаткової знижки при оформленні оптової покупки.
У нас ви зможете придбати плоскі шайби ГОСТ 11371-78 зі сталі А2, а також з інших матеріалів (вуглецевої, легованої сталі, А4, латуні) з доставкою по всій країні у найкоротші строки. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 5.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 10 мм |
| Товщина шайби | 1 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
- Ціна: від 0,17 ₴




