Шайба Ф8 ГОСТ 11371-78 плоска нержавіюча
Плоскі шайби Ф8 ГОСТ 11371-78 називаються нержавіючими, якщо для їх виготовлення була обрана аустенітна сталь А2 або її вітчизняні аналоги.
Цей металовиріб використовується як найбільш поширений і зручний спосіб забезпечити збільшену площу поверхні та зменшити тиск, що на неї припадає. Завдяки використанню цього кріплення можна захистити спряжені елементи від появи тріщин і продавлювання.
Конструкція шайби ГОСТ 11371-78

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М8 |
8,4 |
16 |
1,6 |
Завод «Зевс» пропонує вам замовити будь-яке потрібне кріплення за вигідною ціною і з можливістю отримання додаткової знижки при оформленні оптової покупки.
У нас ви зможете придбати плоскі шайби ГОСТ 11371-78 зі сталі А2, а також з інших матеріалів (вуглецевої, легованої сталі, А4, латуні) з доставкою по всій країні у найкоротші строки. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 8.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 0,47 ₴




