Шайба Ф12 ГОСТ 11371-78 плоска нержавіюча
Плоска шайба Ф12 ГОСТ 11371-78 виготовляється з аустенітної сталі А2 для використання у вологому середовищі та при впливі значних перепадів температур.
Цей кріпильний виріб застосовується для створення додаткової опорної поверхні та рівномірного розподілу навантаження, щоб уникнути продавлювання і появи тріщин.
Конструкція шайби ГОСТ 11371-78

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М12 |
13 |
24 |
2,5 |
Завод «Зевс» пропонує вам замовити будь-яке потрібне кріплення за вигідною ціною і з можливістю отримання додаткової знижки при оформленні оптової покупки.
У нас ви зможете придбати плоскі шайби ГОСТ 11371-78 зі сталі А2, а також з інших матеріалів (вуглецевої, легованої сталі, А4, латуні) з доставкою по всій країні у найкоротші строки. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Товщина шайби | 2.5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 1,88 ₴




