Шайба Ф14 ГОСТ 11371-78 плоска нержавіюча
Плоска шайба Ф14 ГОСТ 11371-78 має європейський аналог DIN 125. Кріплення може виготовлятися з нержавіючої сталі. У цьому випадку допускається використання виробу у вологому середовищі та при впливі великих температурних перепадів.
Металовиріб призначений для розподілу навантаження та захисту спряжених поверхонь від продавлювання.
Конструкція шайби ГОСТ 11371-78

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М14 |
15 |
28 |
2,5 |
Завод «Зевс» пропонує вам замовити будь-яке потрібне кріплення за вигідною ціною і з можливістю отримання додаткової знижки при оформленні оптової покупки.
У нас ви зможете придбати плоскі шайби ГОСТ 11371-78 зі сталі А2, а також з інших матеріалів (вуглецевої, легованої сталі, А4, латуні) з доставкою по всій країні у найкоротші строки. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 28 мм |
| Товщина шайби | 2.5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 2,81 ₴




