Шайба Ф18 ГОСТ 11371-78 плоска нержавіюча
Універсальні підкладні шайби Ф18 ГОСТ 11371-78 називаються плоскими. Їх кругла форма з отвором посередині дозволяє рівномірно розподіляти навантаження, що припадає на місце спряження, без утворення вм’ятин і тріщин на поверхні.
Для використання кріплення разом із нержавіючими болтами, гвинтами, шпильками та гайками його виготовляють з аустенітної сталі А2.
Конструкція шайби ГОСТ 11371-78

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М18 |
19 |
34 |
3 |
Завод «Зевс» пропонує вам замовити будь-яке потрібне кріплення за вигідною ціною і з можливістю отримання додаткової знижки при оформленні оптової покупки.
У нас ви зможете придбати плоскі шайби ГОСТ 11371-78 зі сталі А2, а також з інших матеріалів (вуглецевої, легованої сталі, А4, латуні) з доставкою по всій країні у найкоротші строки. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 34 мм |
| Товщина шайби | 3 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 4,53 ₴




