Шайба Ф20 ГОСТ 11371-78 плоска нержавіюча
Плоскі шайби Ф20 ГОСТ 11371-78 використовуються як кріпильні елементи для формування більшості створюваних стрижневих з’єднань.
Їх підкладають під голівки болтів або гвинтів, можуть використовувати разом зі шпильками та гайками, а також застосовують для розміщення між спряженими поверхнями з метою збільшення площі дотику деталей і рівномірного розподілу зусиль.
Конструкція шайби ГОСТ 11371-78

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М20 |
21 |
37 |
3 |
Завод «Зевс» пропонує вам замовити будь-яке потрібне кріплення за вигідною ціною і з можливістю отримання додаткової знижки при оформленні оптової покупки.
У нас ви зможете придбати плоскі шайби ГОСТ 11371-78 зі сталі А2, а також з інших матеріалів (вуглецевої, легованої сталі, А4, латуні) з доставкою по всій країні у найкоротші строки. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 37 мм |
| Товщина шайби | 3 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 5,44 ₴




