Шайба Ф24 ГОСТ 11371-78 плоска нержавіюча
Нержавійка А2, що є сировиною для виробництва стійких до корозії плоских шайб Ф24 ГОСТ 11371-78, дозволяє використовувати це кріплення у вологому середовищі.
Цей матеріал має вкрай високу тривалість експлуатації, не піддається руйнуванню і повністю захищає з’єднання від появи ознак окиснення, іржі та інших видів подібного руйнування при температурних перепадах, під дією атмосферних опадів тощо.
Конструкція шайби ГОСТ 11371-78

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М24 |
25 |
44 |
4 |
Завод «Зевс» пропонує вам замовити будь-яке потрібне кріплення за вигідною ціною і з можливістю отримання додаткової знижки при оформленні оптової покупки.
У нас ви зможете придбати плоскі шайби ГОСТ 11371-78 зі сталі А2, а також з інших матеріалів (вуглецевої, легованої сталі, А4, латуні) з доставкою по всій країні у найкоротші строки. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
| Товщина шайби | 4 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 10 ₴




