Шайба Ф27 ГОСТ 11371-78 плоска нержавіюча
Нержавіючі плоскі шайби Ф27 ГОСТ 11371-78 виготовляються з аустенітної сталі А2. Цей матеріал має високу стійкість до корозії, яку він набуває завдяки хрому, що входить до його складу.
Сировина відрізняється високою якістю та пройшла повну сертифікацію. Придбайте плоскі шайби DIN 125 у виконанні 1, тобто без фаски.
Конструкція шайби ГОСТ 11371-78

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М27 |
28 |
50 |
4 |
Завод «Зевс» пропонує вам замовити будь-яке потрібне кріплення за вигідною ціною і з можливістю отримання додаткової знижки при оформленні оптової покупки.
У нас ви зможете придбати плоскі шайби ГОСТ 11371-78 зі сталі А2, а також з інших матеріалів (вуглецевої, легованої сталі, А4, латуні) з доставкою по всій країні у найкоротші строки. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Товщина шайби | 4 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 14,13 ₴




