Шайба Ф36 ГОСТ 11371-78 плоска нержавіюча
Вироби, що активно застосовуються у будівельній та іншій технічній галузі, – плоскі шайби Ф36 ГОСТ 11371-78 виконання 1. Металовиріб характеризується як кріпильний засіб підкладного типу, що встановлюється між спряженими поверхнями: між стінками деталей, під голівки болтів, гвинтів, а також гайки. Як матеріал виготовлення для цього виду виробів можуть використовуватися аустенітні сталі, у тому числі А2 та аналоги.
Конструкція шайби ГОСТ 11371-78

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М36 |
37 |
66 |
5 |
Завод «Зевс» пропонує вам замовити будь-яке потрібне кріплення за вигідною ціною і з можливістю отримання додаткової знижки при оформленні оптової покупки.
У нас ви зможете придбати плоскі шайби ГОСТ 11371-78 зі сталі А2, а також з інших матеріалів (вуглецевої, легованої сталі, А4, латуні) з доставкою по всій країні у найкоротші строки. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 66 мм |
| Товщина шайби | 5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 25,90 ₴




