Шайба Ф3 ГОСТ 11371-78 плоска нержавіюча
Плоска шайба Ф3 ГОСТ 11371-78 виконання 1 належить до універсального кріплення, що використовується повсюдно. Якщо потрібно встановити цей елемент у вологе середовище або забезпечити його контакт із лугами та кислотами, то виготовити металовиріб слід з аустенітної сталі А4. Цей матеріал дозволяє виробу витримувати агресивний вплив середовища та мати вкрай тривалий строк служби без зміни експлуатаційних характеристик.
Конструкція шайби ГОСТ 11371-78

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М3 |
3,2 |
7 |
0,5 |
Телефонуйте менеджерам заводу «Зевс», щоб замовити цей та металовироби іншого виду і конструкцій за найвигіднішою вартістю. Залежно від розміру замовлення буде залежати ціна на плоскі нержавіючі шайби. У нас діє вигідна система знижок для оптовиків з усієї України: чим більше замовлення, тим вигідніша вартість! Ми створюємо тільки якісні елементи, піддаємо їх ретельному контролю та доставляємо по всій Україні в максимально стислі строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 3.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 7 мм |
| Товщина шайби | 0.5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 0,13 ₴




