Шайба Ф4 ГОСТ 11371-78 плоска нержавіюча
Плоска шайба Ф4 ГОСТ 11371-78 виконання 1 застосовується в різьбових з’єднаннях для рівномірного розподілу навантаження між кріпленням і поверхнею деталі.
При встановленні в умовах підвищеної вологості, а також при можливому контакті з кислотами, лугами або солоною водою виріб виготовляють з аустенітної сталі А4. Такий матеріал допомагає шайбі зберігати корозійну стійкість і робочі властивості при тривалій експлуатації в агресивному середовищі.
Конструкція шайби ГОСТ 11371-78

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М4 |
4,2 |
9 |
0,8 |
Телефонуйте менеджерам заводу «Зевс», щоб замовити цей та металовироби іншого виду і конструкцій за найвигіднішою вартістю. Залежно від розміру замовлення буде залежати ціна на плоскі нержавіючі шайби. У нас діє вигідна система знижок для оптовиків з усієї України: чим більше замовлення, тим вигідніша вартість! Ми створюємо тільки якісні елементи, піддаємо їх ретельному контролю та доставляємо по всій Україні в максимально стислі строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 4.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 9 мм |
| Товщина шайби | 0.8 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 0,20 ₴




