Шайба Ф5 ГОСТ 11371-78 плоска нержавіюча
Плоска нержавіюча шайба Ф5 ГОСТ 11371-78 може бути виготовлена зі сталі А4. Даний матеріал як додатковий легувальний елемент включає молібден, який дозволяє витримувати прямий і постійний контакт з агресивними середовищами (кислотами, солями та лугами) і зберігати початкові експлуатаційні характеристики протягом довгих десятиліть.
Конструкція шайби ГОСТ 11371-78

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М5 |
5,3 |
10 |
1 |
Телефонуйте менеджерам заводу «Зевс», щоб замовити цей та металовироби іншого виду і конструкцій за найвигіднішою вартістю. Залежно від розміру замовлення буде залежати ціна на плоскі нержавіючі шайби. У нас діє вигідна система знижок для оптовиків з усієї України: чим більше замовлення, тим вигідніша вартість! Ми створюємо тільки якісні елементи, піддаємо їх ретельному контролю та доставляємо по всій Україні в максимально стислі строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 5.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 10 мм |
| Товщина шайби | 1 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 0,26 ₴




