Шайба Ф8 ГОСТ 11371-78 плоска нержавіюча
Плоска нержавіюча шайба Ф8 ГОСТ 11371-78 застосовується в різьбових з’єднаннях для збільшення площі опори під гайкою, гвинтом або голівкою болта. Така деталь допомагає рівномірно розподілити навантаження при затягуванні та зменшити тиск на поверхню з’єднуваного матеріалу.
Для роботи у вологому або хімічно активному середовищі шайба може виготовлятися з аустенітної сталі А4. Завдяки наявності молібдену в складі матеріал стійкий до впливу солей, кислот і лугів, тому виріб зберігає робочі властивості при тривалій експлуатації.
Конструкція шайби ГОСТ 11371-78

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М8 |
8,4 |
16 |
1,6 |
Телефонуйте менеджерам заводу «Зевс», щоб замовити цей та металовироби іншого виду і конструкцій за найвигіднішою вартістю. Залежно від розміру замовлення буде залежати ціна на плоскі нержавіючі шайби. У нас діє вигідна система знижок для оптовиків з усієї України: чим більше замовлення, тим вигідніша вартість! Ми створюємо тільки якісні елементи, піддаємо їх ретельному контролю та доставляємо по всій Україні в максимально стислі строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 8.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 1,06 ₴




