Шайба Ф10 ГОСТ 11371-78 плоска нержавіюча
Конструкція плоскої шайби Ф10 ГОСТ 11371-78 максимально проста: елемент складається з монолітного тіла круглої форми з отвором посередині, через який просувається сполучний стрижневий металовиріб.
Шайба може бути використана в умовах впливу лугів і кислот, якщо як матеріал для її виробництва була вибрана аустенітна нержавіюча сталь А4 або її вітчизняні аналоги.
Конструкція шайби ГОСТ 11371-78

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М10 |
10,5 |
20 |
2 |
Телефонуйте менеджерам заводу «Зевс», щоб замовити цей та металовироби іншого виду і конструкцій за найвигіднішою вартістю. Залежно від розміру замовлення буде залежати ціна на плоскі нержавіючі шайби. У нас діє вигідна система знижок для оптовиків з усієї України: чим більше замовлення, тим вигідніша вартість! Ми створюємо тільки якісні елементи, піддаємо їх ретельному контролю та доставляємо по всій Україні в максимально стислі строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 10.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |
| Товщина шайби | 2 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 1,82 ₴




