Шайба Ф12 ГОСТ 11371-78 плоска нержавіюча
Для виробництва нержавіючих плоских шайб Ф12 ГОСТ 11371-78 першого виконання може бути використана сталь А4, що має такі властивості:
- Немагнітність.
- Корозійна стійкість.
- Несприйнятливість до кислот і лугів.
- Можливість використання в морській воді.
- Довгий строк служби.
Конструкція шайби ГОСТ 11371-78

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М12 |
13 |
24 |
2,5 |
Телефонуйте менеджерам заводу «Зевс», щоб замовити цей та металовироби іншого виду і конструкцій за найвигіднішою вартістю. Залежно від розміру замовлення буде залежати ціна на плоскі нержавіючі шайби. У нас діє вигідна система знижок для оптовиків з усієї України: чим більше замовлення, тим вигідніша вартість! Ми створюємо тільки якісні елементи, піддаємо їх ретельному контролю та доставляємо по всій Україні в максимально стислі строки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Товщина шайби | 2.5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3,44 ₴




