Шайба Ф14 ГОСТ 11371-78 плоска нержавіюча
Шайба плоска Ф14 ГОСТ 11371-78 використовується для комплектації болтових і гвинтових з’єднань з метою підвищення строку служби та надійності з’єднувального вузла.
Щоб металовиріб міг витримувати експлуатацію при впливі морської води, кислот або лугів, його створюють з аустенітної сталі А4 або з вітчизняних аналогів даного матеріалу. Нержавіючі плоскі шайби відрізняються від оцинкованих вкрай тривалим строком служби та можливістю працювати в агресивних умовах.
Конструкція шайби ГОСТ 11371-78

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М14 |
15 |
28 |
2,5 |
Телефонуйте менеджерам заводу «Зевс», щоб замовити цей та металовироби іншого виду і конструкцій за найвигіднішою вартістю. Залежно від розміру замовлення буде залежати ціна на плоскі нержавіючі шайби. У нас діє вигідна система знижок для оптовиків з усієї України: чим більше замовлення, тим вигідніша вартість! Ми створюємо тільки якісні елементи, піддаємо їх ретельному контролю та доставляємо по всій Україні в максимально стислі строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 28 мм |
| Товщина шайби | 2.5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 5,42 ₴




