Шайба Ф16 ГОСТ 11371-78 плоска нержавіюча
Виготовлення плоскої нержавіючої шайби Ф16 ГОСТ 11371-78 може відбуватися у виконанні 1 або 2. Ці варіанти відрізняються відсутністю або наявністю фаски: кромка може бути скошеною під певним кутом або мати заокруглення.
Даний виріб відрізняється універсальністю в побуті, виробництві та інших сферах. Плоскі шайби зі сталі А4 цінуються за лаконічність конструкції, легкість в експлуатації та високу стійкість до корозії.
Конструкція шайби ГОСТ 11371-78

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М16 |
17 |
30 |
3 |
Телефонуйте менеджерам заводу «Зевс», щоб замовити цей та металовироби іншого виду і конструкцій за найвигіднішою вартістю. Залежно від розміру замовлення буде залежати ціна на плоскі нержавіючі шайби. У нас діє вигідна система знижок для оптовиків з усієї України: чим більше замовлення, тим вигідніша вартість! Ми створюємо тільки якісні елементи, піддаємо їх ретельному контролю та доставляємо по всій Україні в максимально стислі строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Товщина шайби | 3 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 6,84 ₴




