Шайба Ф18 ГОСТ 11371-78 плоска нержавіюча
Плоска шайба Ф18, створена за ГОСТ 11371-78 або його аналогом DIN 125, може мати два виконання:
- Відсутня фаска, поперечний переріз має форму прямокутника.
- Фаска присутня на зовнішньому боці металовиробу, може мати прямий скіс або бути виконаною в округлій формі.
Якщо шайба виробляється зі сталі А4, виріб додатково отримує високу стійкість до корозії та може застосовуватися у вологому або агресивному середовищі.
Конструкція шайби ГОСТ 11371-78

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М18 |
19 |
34 |
3 |
Телефонуйте менеджерам заводу «Зевс», щоб замовити цей та металовироби іншого виду і конструкцій за найвигіднішою вартістю. Залежно від розміру замовлення буде залежати ціна на плоскі нержавіючі шайби. У нас діє вигідна система знижок для оптовиків з усієї України: чим більше замовлення, тим вигідніша вартість! Ми створюємо тільки якісні елементи, піддаємо їх ретельному контролю та доставляємо по всій Україні в максимально стислі строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 34 мм |
| Товщина шайби | 3 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 8,92 ₴




