Шайба Ф22 ГОСТ 11371-78 плоска нержавіюча
Плоскі шайби Ф22 ГОСТ 11371-78 створюються у виконанні 1 з прямокутним перерізом. Такий металовиріб активно використовується в будівельній і виробничій галузі як підкладний елемент при формуванні стрижневого з’єднання або при сполученні кількох поверхонь. Завдяки встановленню нержавіючої плоскої шайби зі сталі А4 можна захистити поверхню деталі від продавлювання.
Конструкція шайби ГОСТ 11371-78

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М22 |
23 |
39 |
3 |
Телефонуйте менеджерам заводу «Зевс», щоб замовити цей та металовироби іншого виду і конструкцій за найвигіднішою вартістю. Залежно від розміру замовлення буде залежати ціна на плоскі нержавіючі шайби. У нас діє вигідна система знижок для оптовиків з усієї України: чим більше замовлення, тим вигідніша вартість! Ми створюємо тільки якісні елементи, піддаємо їх ретельному контролю та доставляємо по всій Україні в максимально стислі строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 39 мм |
| Товщина шайби | 3 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 11,71 ₴




