Шайба Ф24 ГОСТ 11371-78 плоска нержавіюча
Плоска підкладна шайба Ф24 ГОСТ 11371-78 належить до універсальних металовиробів. Даний елемент сприяє створенню повноцінного, повністю укомплектованого з’єднання, захищеного від продавлювання.
До складу сталі А4, з якої виробляється нержавіюча шайба ГОСТ 11371-78, входить молібден. Він не дозволяє елементу кородувати при впливі агресивних середовищ.
Конструкція шайби ГОСТ 11371-78

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М24 |
25 |
44 |
4 |
Телефонуйте менеджерам заводу «Зевс», щоб замовити цей та металовироби іншого виду і конструкцій за найвигіднішою вартістю. Залежно від розміру замовлення буде залежати ціна на плоскі нержавіючі шайби. У нас діє вигідна система знижок для оптовиків з усієї України: чим більше замовлення, тим вигідніша вартість! Ми створюємо тільки якісні елементи, піддаємо їх ретельному контролю та доставляємо по всій Україні в максимально стислі строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
| Товщина шайби | 4 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 19,41 ₴




