Шайба Ф27 ГОСТ 11371-78 плоска нержавіюча
Шайби Ф27 ГОСТ 11371-78 плоскої круглої форми з отвором під стрижневий металовиріб по центру використовуються як універсальний підкладний засіб для запобігання продавлюванню поверхні.
Кріплення може бути створене з аустенітних сталей. Якщо як сировину залучають сталь А4, то такі плоскі нержавіючі шайби витримують контакт із лугами, кислотами та іншими агресивними середовищами.
Конструкція шайби ГОСТ 11371-78

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М27 |
28 |
50 |
4 |
Телефонуйте менеджерам заводу «Зевс», щоб замовити цей та металовироби іншого виду і конструкцій за найвигіднішою вартістю. Залежно від розміру замовлення буде залежати ціна на плоскі нержавіючі шайби. У нас діє вигідна система знижок для оптовиків з усієї України: чим більше замовлення, тим вигідніша вартість! Ми створюємо тільки якісні елементи, піддаємо їх ретельному контролю та доставляємо по всій Україні в максимально стислі строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Товщина шайби | 4 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 25,39 ₴




