Шайба Ф30 ГОСТ 11371-78 плоска нержавіюча
Універсальні плоскі шайби Ф30 ГОСТ 11371-78 мають класичну круглу форму. Якщо вони створюються у виконанні 1, то їхня конструкція передбачає відсутність фаски по зовнішньому краю металовиробу.
У нас ви можете замовити нержавіючу шайбу ГОСТ 11371-78 у будь-якому типорозмірі, виготовлену зі сталі А4, яку часто називають «молібденкою».
Конструкція шайби ГОСТ 11371-78

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М30 |
31 |
56 |
4 |
Телефонуйте менеджерам заводу «Зевс», щоб замовити цей та металовироби іншого виду і конструкцій за найвигіднішою вартістю. Залежно від розміру замовлення буде залежати ціна на плоскі нержавіючі шайби. У нас діє вигідна система знижок для оптовиків з усієї України: чим більше замовлення, тим вигідніша вартість! Ми створюємо тільки якісні елементи, піддаємо їх ретельному контролю та доставляємо по всій Україні в максимально стислі строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 31 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Товщина шайби | 4 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | M30 |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 32,04 ₴




