Шайба Ф33 ГОСТ 11371-78 плоска нержавіюча
Простота конструкції та легкість у використанні зробили плоскі шайби Ф33 ГОСТ 11371-78 одним з найбільш поширених елементів даного типу. У нас ви можете замовити нержавіючі шайби, створення яких відбувалося зі сталі А4. Таке кріплення має такі якості:
- Можливість спокійно переносити вплив кислот і лугів.
- Можливість використання в морській воді.
- Мінімальна температура експлуатації -60 °С.
- Вкрай тривалий строк служби.
Конструкція шайби ГОСТ 11371-78

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М33 |
34 |
60 |
5 |
Телефонуйте менеджерам заводу «Зевс», щоб замовити цей та металовироби іншого виду і конструкцій за найвигіднішою вартістю. Залежно від розміру замовлення буде залежати ціна на плоскі нержавіючі шайби. У нас діє вигідна система знижок для оптовиків з усієї України: чим більше замовлення, тим вигідніша вартість! Ми створюємо тільки якісні елементи, піддаємо їх ретельному контролю та доставляємо по всій Україні в максимально стислі строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Товщина шайби | 5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 42,57 ₴




