Шайба Ф36 ГОСТ 11371-78 плоска нержавіюча
Плоска шайба Ф36 ГОСТ 11371-78 зі сталі А4 класичного типу належить до універсальних кріпильних елементів, що допомагають коректно укомплектувати з’єднання та розподілити силу тиску на поверхню. Завдяки даному кріпленню можна запобігти появі вм’ятин і тріщин, що продовжить строк експлуатації всього вузла та конструкції в цілому.
Конструкція шайби ГОСТ 11371-78

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М36 |
37 |
66 |
5 |
Телефонуйте менеджерам заводу «Зевс», щоб замовити цей та металовироби іншого виду і конструкцій за найвигіднішою вартістю. Залежно від розміру замовлення буде залежати ціна на плоскі нержавіючі шайби. У нас діє вигідна система знижок для оптовиків з усієї України: чим більше замовлення, тим вигідніша вартість! Ми створюємо тільки якісні елементи, піддаємо їх ретельному контролю та доставляємо по всій Україні в максимально стислі строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 66 мм |
| Товщина шайби | 5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 54,11 ₴




