Гвинт М3 DIN 7991 з потайною голівкою
Гвинт М3 DIN 7991 виготовляється в класі міцності 8.8, для використання в відповідальних вузлах навантажених споруд. Металовиріб широко популярний в будівельній і виробничій сфері та має два види шліца, що підходить під різні вимоги:
-
Шлиц під ключ INBUS. Це шестигранна виїмка в плоскій головці виробу, форма якої сприяє установці кріплення з великим моментом;
- Шліц під TORX. Така виїмка має форму зірки та використовується для здійснення безпечних і захищених від вандального проникнення сполук.
Конструкція гвинта DIN 7991

Таблиця характеристик гвинта DIN 7991 (мм):
| Найменування | Значення | |
| d - Діаметр різьби | 3 | |
| P - Крок різьби | 0,5 | |
| dк - Діаметр голівки | min | 5,54 |
| max | 6,72 | |
| К - Висота голівки max | 1,86 | |
| e - діаметр шестигранника min | 2,303 | |
| S - розмір під ключ | 2 | |
| t - мін | 1,1 | |
| b - довжина різьблення | 18 | |
| L - довжина гвинта | 6-30 | |
Ми виробляємо елементи кріпильного типу для будівництва, виробництва та побутових потреб і пропонуємо їх оптовикам з усієї України за найрозумнішою ціною. Телефонуйте менеджерам компанії «Зевс», щоб купити гвинти DIN 7991 міцністю 8.8 і отримати консультацію від кваліфікованих фахівців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Діаметр головки | 6.75 мм |
| Висота головки | 1.86 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7991 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 0,56 ₴




