Гвинт М5 DIN 7991 з потайною голівкою
Високоміцний гвинт М5 DIN 7991 відрізняється наступними особливостями:
- Кріплення має плоску голівку, що поміщається урівень з поверхнею і створює малопомітне і безпечне з'єднання;
- Гвинт може бути виконаний у двох варіантах - під шестигранний ключ або ключ-зірку;
- Металовиріб проходить термічне загартування і може бути оцинкований.
Конструкція гвинта DIN 7991

Таблиця характеристик гвинта DIN 7991 (мм):
| Найменування | Значення | |
| d - Діаметр різьби | 5 | |
| P - Крок різьби | 0,8 | |
| dк - Діаметр голівки | min | 9,43 |
| max | 11,2 | |
| К - Висота голівки max | 3,1 | |
| e - діаметр шестигранника min | 3,443 | |
| S - розмір під ключ | 3 | |
| t - мін | 1,9 | |
| b - довжина різьби | 22 | |
| L - довжина гвинта | 6-70 | |
Ми виробляємо елементи кріпильного типу для будівництва, виробництва та побутових потреб і пропонуємо їх оптовикам з усієї України за найрозумнішою ціною. Телефонуйте менеджерам компанії «Зевс», щоб купити гвинти DIN 7991 міцністю 8.8 і отримати консультацію від кваліфікованих фахівців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 11.2 мм |
| Висота головки | 3.1 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7991 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1,64 ₴




