Гвинт М8 DIN 7991 з потайною голівкою
Гвинт М8 DIN 7991 належить до класу міцності 8.8. Він встановлюється в навантажені вузли.
При оформленні замовлення слід врахувати форму шліцю, розташованого на потаємній голівці елемента. Це може бути шестигранник або зірка.
Конструкція гвинта DIN 7991

Таблиця характеристик гвинта DIN 7991 (мм):
| Найменування | Значення | |
| d - Діаметр різьби | 8 | |
| P - Крок різьби | 1,25 | |
| dк - Діаметр голівки | min | 15,24 |
| max | 17,92 | |
| К - Висота голівки max | 4,96 | |
| e - діаметр шестигранника min | 5,723 | |
| S - розмір під ключ | 5 | |
| t - мін | 3 | |
| b - довжина різьби | 28 | |
| L - довжина гвинта | 10-160 | |
Ми виробляємо елементи кріпильного типу для будівництва, виробництва та побутових потреб і пропонуємо їх оптовикам з усієї України за найрозумнішою ціною. Телефонуйте менеджерам компанії «Зевс», щоб купити гвинти DIN 7991 міцністю 8.8 і отримати консультацію від кваліфікованих фахівців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Діаметр головки | 17.92 мм |
| Висота головки | 4.96 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7991 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2,82 ₴




