Гвинт М12 DIN 7991 з потайною голівкою
Високоміцний гвинт М12 DIN 7991 під INBUS або TORX - це кріпильний виріб з плоскою голівкою, призначений для фіксації частин конструкцій, робота яких проводиться під значним навантаженням.
Ми пропонуємо вам купити гвинт DIN 7991 міцністю 8.8 без покриття або з цинковим захистом для використання в сирому середовищі.
Конструкція гвинта DIN 7991

Таблиця характеристик гвинта DIN 7991 (мм):
| Найменування | Значення | |
| d - Діаметр різьби | 12 | |
| P - Крок різьби | 1,75 | |
| dк - Діаметр голівки | min | 23,12 |
| max | 26,88 | |
| К - Висота голівки max | 7,44 | |
| e - діаметр шестикутника min | 9,149 | |
| S - розмір під ключ | 8 | |
| t - мін | 4.3 | |
| b - довжина різьби | 36 | |
| L - довжина гвинта | 20-200 | |
Ми виробляємо елементи кріпильного типу для будівництва, виробництва та побутових потреб і пропонуємо їх оптовикам з усієї України за найрозумнішою ціною. Телефонуйте менеджерам компанії «Зевс», щоб купити гвинти DIN 7991 міцністю 8.8 і отримати консультацію від кваліфікованих фахівців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Діаметр головки | 26.88 мм |
| Висота головки | 7.44 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7991 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 10,13 ₴




