Гвинт М22 DIN 7991 з потайною голівкою
Гвинти високоміцні М22 DIN 7991 виготовляються з двома видами шліцю:
- Шліц-шестигранник. Для установки елемента таким способом використовують спеціальний інструмент – інбусовий ключ. Такий варіант дозволяє здійснювати швидкі (конвеєрні) маніпуляції з додаванням максимального моменту при установці;
- Шліц-зірка. Такий варіант монтажу передбачає захист вузла від вандального проникнення.
Конструкція гвинта DIN 7991

Таблиця характеристик гвинта DIN 7991 (мм):
| Найменування | Значення | |
| d - Діаметр різьби | 22 | |
| P - Крок різьби | 3 | |
| dк - Діаметр голівки | min | 36 |
| max | 40,32 | |
| S - розмір під ключ | 14 | |
| b - довжина різьби | 56 | |
| L - довжина гвинта | 60-100 | |
Ми виробляємо елементи кріпильного типу для будівництва, виробництва та побутових потреб і пропонуємо їх оптовикам з усієї України за найрозумнішою ціною. Телефонуйте менеджерам компанії «Зевс», щоб купити гвинти DIN 7991 міцністю 8.8 і отримати консультацію від кваліфікованих фахівців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 22 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Діаметр головки | 40.32 мм |
| Висота головки | 13.1 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7991 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 198 ₴




