Гвинт М24 DIN 7991 з потайною голівкою
Існує два варіанти виконання шліца високоміцного гвинта М24 DIN 7991:
- Шліц під шестигранний ключ. Металовироби такого типу піддаються конвеєрній збірці при максимальному моменті без небезпеки зриву різьби;
- Шліц під ключ-зірку. Кріплення даного типу має антивандальний захист, який перешкоджає несанкціонованому розбору вузла.
Конструкція гвинта DIN 7991

Таблиця характеристик гвинта DIN 7991 (мм):
| Найменування | Значення | |
| d - Діаметр різьби | 24 | |
| P - Крок різьби | 3,5 | |
| dк - Діаметр голівки | min | 39 |
| max | 44 | |
| S - розмір під ключ | 14 | |
| b - довжина різьби | 60 | |
| L - довжина гвинта | 40-240 | |
Ми виробляємо елементи кріпильного типу для будівництва, виробництва та побутових потреб і пропонуємо їх оптовикам з усієї України за найрозумнішою ціною. Телефонуйте менеджерам компанії «Зевс», щоб купити гвинти DIN 7991 міцністю 8.8 і отримати консультацію від кваліфікованих фахівців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Діаметр головки | 44 мм |
| Висота головки | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7991 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 177,23 ₴




