Гвинт М6 DIN 912 з циліндричною голівкою і шестигранним шліцом
Завдяки наявності шліцю у формі шестигранника високоміцні гвинти М6 DIN 912 встановлюються із застосуванням збільшеного моменту затягування. Такий монтажний спосіб дозволяє зберігати геометрію вузла і його складових частин при передачі більшого зусилля.
Ефективність деталей міцністю 10.9 також досягається завдяки їх відмінним експлуатаційним характеристикам та універсальності.
Конструкція гвинта DIN 912

Технічні характеристики гвинта DIN 912 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби (великий/дрібний) |
Р |
1/- |
|
Діаметр голівки |
D |
10 |
|
Висота голівки |
k |
6 |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
s |
5 |
|
Довжина різьби |
b |
24 |
Дізнавайтеся всі нюанси застосування високоміцного кріплення від фахівців – співробітників компанії «Зевс». Наші менеджери дадуть відповідь на всі питання і допоможуть зробити раціональний вибір – купити гвинти DIN 912 міцністю 10.9 або інше кріплення з кращими для вас характеристиками. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Вся продукція відповідає стандартам ГОСТ, DIN, ISO.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Висота головки | 6 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр головки | 10 мм |
| Клас міцності | 10.9 |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Стан | Новий |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Крок різьби | 1 мм |
- Ціна: від 1,48 ₴




