Гвинт М22 DIN 912 з циліндричною голівкою і шестигранним шліцом
Використовуйте гвинти М22 DIN 912, якщо перед вами стоїть завдання створення вузла, який працює при великих навантаженнях. Такий металовироб легко монтується (як гвинт за допомогою інбусового ключа гексагональної форми, або як болт за допомогою гайки) і демонтується. Якщо цього потрібно при здійсненні певної маніпуляції.
Кріплення може бути використане як без покриття в нейтральному середовищі, так і з цинковим шаром у присутності вогкості.
Конструкція гвинта DIN 912

Технічні характеристики гвинта DIN 912 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби (великий/дрібний) |
Р |
1,5/2,5 |
|
Діаметр голівки |
D |
33 |
|
Висота голівки |
k |
22 |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
s |
17 |
|
Довжина різьби |
b |
56 |
Дізнавайтеся всі нюанси застосування високоміцного кріплення від фахівців – співробітників компанії «Зевс». Наші менеджери дадуть відповідь на всі питання і допоможуть зробити раціональний вибір – купити гвинти DIN 912 міцністю 10.9 або інше кріплення з кращими для вас характеристиками. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Вся продукція відповідає стандартам ГОСТ, DIN, ISO.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 10.9 |
| Метрична різьба, М | 22 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 33 мм |
| Висота головки | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 99 ₴




