Гвинт М3 DIN 912 з циліндричною голівкою і шестигранним шліцом
Гвинти високоміцні М3 DIN 912 - це універсальне кріплення, що складається з наступних елементів:
- голівка-циліндр. При встановленні вона висувається на межі поверхні, що допомагає при монтажі та демонтажі;
- шліц-шестигранник. Через присутність даного приводу гвинт може бути монтований за допомогою ключа інбуса або електроінструменту з гексагональної бітою;
- стрижень з повним або частковим метричним різьбленням класу А.
Металовиріб виготовляється зі сталі 30ХГСА в класі міцності 12.9.
Конструкція гвинта DIN 912

Технічні характеристики гвинта М3 DIN 912 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби (великий/дрібний) |
Р |
0.5/- |
|
Діаметр голівки |
D |
5.5 |
|
Висота голівки |
k |
3 |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
s |
2.5 |
|
Довжина різьби |
b |
18 |
Дізнайтесь більше про створення та застосування високоміцного кріплення від менеджерів заводу «Зевс». Наші досвідчені співробітники допоможуть вам визначитися з необхідним видом металовиробу та забезпечать точною інформацією про будь-який виріб. Купити гвинти DIN 912 міцністю 12.9 або інших класів для вирішення будь-якого конструкторського задуму можна на нашому сайті, заповнивши онлайнову форму.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробів при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Діаметр головки | 5.5 мм |
| Висота головки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 0,88 ₴




