Гвинт М4 DIN 912 з циліндричною голівкою і шестигранним шліцом
Високоміцні гвинти М4 DIN 912 використовуються в будівництві несучих конструкцій та відповідальних споруд. Їх особливо міцні властивості зумовлені відповідністю класу міцності 12.9, для якого характерні такі особливості:
- виробництво з високоякісної сировини з мінімальним вмістом домішок – сталі 30ХГСА. Ця марка сталі має достатню пластичність, щоб з неї виготовлялися гвинти даного типу у виробничих масштабах;
- вироби проходять термічне загартування та відпустку. Дані процедури надають елементу необхідні характеристики.
Конструкція гвинта DIN 912

Технічні характеристики гвинти М4 DIN 912 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби (великий/дрібний) |
Р |
0.7/- |
|
Діаметр голівки |
D |
7 |
|
Висота голівки |
k |
4 |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
s |
3 |
|
Довжина різьби |
b |
20 |
Дізнайтесь більше про створення та застосування високоміцного кріплення від менеджерів заводу «Зевс». Наші досвідчені співробітники допоможуть вам визначитися з необхідним видом металовиробу та забезпечать точною інформацією про будь-який виріб. Купити гвинти DIN 912 міцністю 12.9 або інших класів для вирішення будь-якого конструкторського задуму можна на нашому сайті, заповнивши онлайнову форму.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробів при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Діаметр головки | 7 мм |
| Висота головки | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 2,04 ₴




