Гвинт М6 DIN 912 з циліндричною голівкою і шестигранним шліцом
Гвинт М6 DIN 912 зі сталі 30ХГСА проходить стадію термічного поліпшення, яка полягає у здійсненні кроку гарту і відпустки. Таким чином металовиріб набуває властивості класу міцності 12.9.
Високоміцний гвинт універсальний і легко застосовний як у якості безпосередньо гвинта (поміщається в глухий отвір з різьбленням), так і болта (закріплюється за допомогою гайки).
Конструкція гвинта DIN 912

Технічні характеристики гвинта DIN 912 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби (великий/дрібний) |
Р |
1/- |
|
Діаметр голівки |
D |
10 |
|
Висота голівки |
k |
6 |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
s |
5 |
|
Довжина різьблення |
b |
24 |
Дізнайтесь більше про створення та застосування високоміцного кріплення від менеджерів заводу «Зевс». Наші досвідчені співробітники допоможуть вам визначитися з необхідним видом металовиробу та забезпечать точною інформацією про будь-який виріб. Купити гвинти DIN 912 міцністю 12.9 або інших класів для вирішення будь-якого конструкторського задуму можна на нашому сайті, заповнивши онлайнову форму.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробів при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 10 мм |
| Висота головки | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 2,04 ₴




