Гвинт М18 DIN 912 з циліндричною голівкою і шестигранним шліцом
Високоміцний гвинт М18 виробляється за DIN 912 і відноситься до універсального кріплення. Його легко вмонтовувати за допомогою інбусового ключа. Також такий елемент піддається демонтажу без втрати експлуатаційних властивостей та зміни своєї геометрії.
Сталевий гвинт DIN 912 широко відомий не тільки як металовироб, що розміщується в глухий отвір, але і як болт, який зручно встановлювати в наскрізне гніздо і фіксувати за допомогою гайки.
Конструкція гвинта DIN 912

Технічні характеристики винта DIN 912 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби (великий/дрібний) |
Р |
1.5/2.5 |
|
Діаметр голівки |
D |
27 |
|
Висота голівки |
k |
18 |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
s |
14 |
|
Довжина різьби |
b |
48 |
Дізнайтесь більше про створення та застосування високоміцного кріплення від менеджерів заводу «Зевс». Наші досвідчені співробітники допоможуть вам визначитися з необхідним видом металовиробу та забезпечать точною інформацією про будь-який виріб. Купити гвинти DIN 912 міцністю 12.9 або інших класів для вирішення будь-якого конструкторського задуму можна на нашому сайті, заповнивши онлайнову форму.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробів при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 18 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 27 мм |
| Висота головки | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 55,67 ₴




