Гвинт М30 DIN 912 з циліндричною голівкою і шестигранним шліцом
Високоміцний гвинт М30 DIN 912 із шестигранним шліцем використовується при будівництві особливо навантажених та відповідальних конструкцій. Металовиріб чудово витримує колосальні навантаження, легко монтується та при необхідності демонтується за допомогою інбусового ключа.
Замовити гвинт DIN 912 міцністю 12.9 можна як для установки в глухе гніздо, так і для фіксації із застосуванням гайки на приклад болтового з'єднання.
Конструкція гвинта DIN 912

Технічні характеристики гвинта DIN 912 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби (великий/дрібний) |
Р |
2/3.5 |
|
Діаметр голівки |
D |
45 |
|
Висота голівки |
k |
30 |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
s |
22 |
|
Довжина різьби |
b |
72 |
Дізнайтесь більше про створення та застосування високоміцного кріплення від менеджерів заводу «Зевс». Наші досвідчені співробітники допоможуть вам визначитися з необхідним видом металовиробу та забезпечать точною інформацією про будь-який виріб. Купити гвинти DIN 912 міцністю 12.9 або інших класів для вирішення будь-якого конструкторського задуму можна на нашому сайті, заповнивши онлайнову форму.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробів при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 30 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Діаметр головки | 45 мм |
| Висота головки | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 257,35 ₴




